Glamurozni život domaćice
Podvarak je gurmansko jelo, treba da bude i masan i kiseo i ljut, tako da ga možete spremati i na masti.
Ovakva hladna večera je oduševila moje ukućane… da li mešavinom ukusa ili spektrom boja, tek, sve se pojelo! Probajte, nije teško! Prijatno!!!