Prijatno:)


Vec sam pisala u ranijim receptima da slatko zadrzi lepu boju ako ne kuvate vecu kolicinu, vec najvise po 1 kg voca. Za kuvanje slatka i pekmeza koristim Veliki narodni kuvar iz 60 i neke i iskustvo moje svekrve i majke. Da vam kuvanje slatka bude uzivanje!

Probajte, nije komplikovano, ne traži da stojite satima kraj šporeta, a rezultat je fenomenalan!!! Pratite moje recepte i na mojoj Facebook Grupi Bon Apettit. Pozdrav od Snežane Gavrančić.