Eto, tako, u suštini nije mnogo teško 🙂
Koristila sam drugi recept za testo od originalnog, koji mi se, iskreno ne sviđa previše.

Eto, tako, u suštini nije mnogo teško 🙂
Koristila sam drugi recept za testo od originalnog, koji mi se, iskreno ne sviđa previše.
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.