U zadnje vrijeme, pravim pasulj bez zaprške. Samo na par kapi ulja propržim bijeli luk, izvadim kutljaču pasulja (punu bobica) pa je ispasiram i zajedno sa lukom vratim u čorbu…

U zadnje vrijeme, pravim pasulj bez zaprške. Samo na par kapi ulja propržim bijeli luk, izvadim kutljaču pasulja (punu bobica) pa je ispasiram i zajedno sa lukom vratim u čorbu…
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.